Aktualności

Aktualności


Upgrade strony - wzrokowo może bez różnic (bo co tu zmieniać jak jest idealnie ;P), poza tym, że na smartfonach się dobrze wyświetla, ale backend zrobiony od zera.
Nowa wersja księgi gości - teraz zintegrowana ze stroną.
Aktualizacja listy mISiaków. Powitajmy nowych klanowiczy: szarmanckiego magusa Giovinco, lowelasa rodem z położonej daleko na zachodzie krainy Franków, ponurego nekromantę Zoghora, typa spod ciemnej gwiazdy i konesera anatomii istot wszelakich oraz tajemniczego druida Ayrlyna, cholera go wie skąd się wziął, pewnikiem ktoś z rodziny zarządu bo ma wysoki clevel :P
[Bostaf]


Aktualizacja listy mISiaków.
[Bostaf]


Oj oj oj, ale stęchlizną zaleciało. Odświeżyłem troszkę te zakurzone kąty. Małe porządki w linkach i logach. Pozdrowionka :)
[Bostaf]


Ciepła zima sprawia że niedźwiedzie budzą się z zimowego snu, wygrzebują z gawry i przerwie pomiędzy czochraniem a szukaniem miodu nachodzi je chęć skrobnięcia kilku słów tudzież popsucia nieco stronki. Tako więc: log members z 1 lutego 2008, who z 15.01.2008, nowe twarze: Ibrahim, Chronos i zmienione zdjęcie Hexusa / Startha w galerii klanowej.
[Bergor]


Wszelakiej maści kronikarze dawno nie zaglądali do tego zakurzonego zakątka, powodem tego jak niektórzy wiedzą była i nadal jest ogólnomudową stagnacja. Na szczęście są jeszcze tacy co zawsze chętnie wychyla kufelek ale i powspominają stare czasy - tak jak to miało miejsce podczas wizyty Forsakena we Wrocławiu (grudzieñ 2006).

[Bergor]


Wreszcie udało mi się wrzucić część zdjęć ze zlotu w Warszawie (sierpieñ 2005) do obejrzenia tutaj - jak ktoś ma więcej to podsyłać mailem!!!. Qnevven wrzucił także kilka fotek ze spotkania przy piwie z Visenną i mudomaniakami z Wrocławia.
[Bergor]


Archiwum

mISiaki :: Historia :: Opis Klanu :: Kodeks :: Umiejętności :: Logi :: Księga Gości :: Linki

© maUa Bostafinka™ and Infernal Seed 2000-2017